tellimuse profiil kasutajale

tellimuse staatus, parool, ja listi seadistused.

tellimuse profiili muutmine
Tellimuse aadressi saab muuta sisestades uue aadressi allpool asuvatesse vormi väljadesse. Enne kui muudatus jõustuda saab, saadetakse uuele aadressile veel täiendav kiri, millele peab vastama, et aadressi muutus kinnitada.

Kinnitus kaotab kehtivuse pärast.

Võid sisestada ka oma pärisnime (näiteks Einar Kootikum).

Kui soovid tehtud muudatusi rakendada muudatusi korraga kõigile serveri listide tellimustele, siis märgista ruuduke Muuda kõiki.

Uus aadress:
Uus aadress (2x):
Sinu nimi (võib tühjaks jätta):

Muuda kõiki

listi tellimuse lõpetamine Teiste listide tellimused
Märgista ruuduke "Nõua kinnitust" ja kliki seda nuppu listi tellimuse lõpetamiseks. NB: This action will be taken immediately!

Siit saad vaadata kõigi oma ülejäänud listide tellimusi. Kliki siia, kui soovid muudatusi rakendada ka teiste tellimuste profiilidele.

Teie listi parool

Unustasid parooli?

Kliki seda nuppu parooli saatmiseks aadressile, millele listi tellisid

Vaheta parooli

Uus parool:
Korda parooli:

Muuda kõiki.

Listi tellimuse profiil

Hetkel kehtivad valikud on märgistatud.

Osade valikute juures on ka valikukast rakenda kõigile, seda märgistades saab muudatusi rakendada kõigi sinu tellimuste profiilidele servers . Klikkige nupule teised tellimused ülal, et näha millised listid teie aadressile veel tellitud on.

Tellimuse staatus

Vali aktiivne kui soovid listi kirju saada. Vali peatatud kui soovid kirjade kätte toimetamise ajutiselt katkestada (näiteks puhkusel oleku ajaks). Viisakas oleks ka tellimus uuesti aktiveerida, kui (puhkuselt) tagasi oled.

aktiivne
peatatud

rakenda kõigile

Kirjade kättetoimetusviis

Kui soovid listi kirju saada kokkuvõtetena (tavaliselt kord päevas, suurema liiklusega listides ka sagedamini), siis vali "Kokkuvõtted".

üksikkirjad
kokkuvõtted
Kokkuvõtete vorming?

Kui sa mingil põhjusel ei saa või ei taha lugeda MIME vormingus kokkuvõtteid, siis on võimalik kasutada lihttekst vormingut.

MIME
Lihttekst
Oma kirjad läbi listi?

Vaikimisi saad listist ka koopiad enda listi saadetud kirjadest. Kui sa seda ei soovi, siis vali Ei

Ei
Jah
Kinnitus listi saadetud kirja laiali toimetamise kohta?

Ei
Jah
Automaatne paroolide meeldetuletus?

Kord kuus saate meili teel meeldetuletuse sellest serverist tellitud listite kohta. Selles automaatselt saadetavas meilis on muu hulgas kirjas ka tellimus(te) paroolid. Kui sa ei soovi selliseid meeldetuletusi, siis vali Ei

Ei
Jah

rakenda kõigile

Näita minu aadressi tellijate nimekirjas?

Vaikimsi näidatakse kõigi tellijate aadresse listi tellijate nimekirjas (küll veidi muudetud kujul, et kaitsta aadresse spämmijate eest). Kui sa ei taha, et sinu aadress oleks selles nimekirjas siis vali Ei

Ei
Jah
Millist keelt eelistad listserveriga suhtlemisel?

Millised teemad sind huvitavad?

Sul on võimalik lasta listserveril filtreerida sulle toimetatavaid kirju, valides allpool tootud nimekirjas ühe või enam huvi pakkuvat teemat.

Kui sa ühtegi valikut ei tee, saadetakse sulle kõik kirjad

Mida teha teemaväliste kirjadega?

See valik kehtib ainult siis, kui oled valinud vähemalt ühe teema sellest nimekirjast. See seadistus määrab teemaväliste kirjade saatuse. Ära saada - kirju ei saadeta sulle Saada - kirjad saadetakse sulle

Kui sa ühtegi teemat ei vali, saad kätte kõik kirjad

Ära saada
Saada
Väldi duplikaate?

Kui sinu aadress on listi saadetud kirjade To: ja/või Cc: päistes, siis selle valiku abil saad listserverile öelda, et ei taha koopiat kirjast läbi listi (Cc-ga saadetud kiri on sul ju olemas). Vali Jah kui sa ei taha koopiaid, või Ei kui tahad.

Kui list kasutab personaliseeritud kirju ja sul on duplikaatide kontroll sisse lülitatud, siis lisatakse igale listserveri kaudu saadetud kirjale X-Mailman-Copy: yes päis.

Ei
Jah

rakenda kõigile