Administratiivseid ülesandeid näidatakse kahel viisil, ülevaate lehel, ja detailide lehel. Ülevaateleht sisaldab ootel olevaid tellimuse ja tellimuse katkestamise nõudeid ning ka postitusi, mis on ülevaatamiseks kinni peetud, sorteerituna saatja aadressi järgi. Detailide leht sisaldab põhjalikumat infot iga kinnipeetud postituse kohta, k.a. kõiki päiseid ja lõiku kirja sisust.

Mõlemal lehel on võimalik sooritada järgnevaid tegevusi:

Kinni peetud kirjade puhul märgistage kastike Preserve kastikesse, kui soovite jätta koopiat sellest kirjast listserveri haldurile. See on kasulik abusive teadete puhul, mida soovid oma huvialast eemaldada, kui mida tahad siiski hilisemaks inspekteerimiseks alles hoida.

Märgistage Edasta kastike ja kirjutage vastavasse lahtrisse aadress kui soovite kirja edasi saata kellegile, kes ei ole listis. Kui soovite kinnipeetud kirja enne listi saatmist muuta, siis peaksite selle kirja kõigepealt endale edastama (või listihalduritele) ning seejärel originaalse kirja kustutama. Siis, kui kiri on teie postkasti jõudnud, tehke oma muudatused ja saatke kiri tagasi listi, lisades Approved: päise koos listi parooliga. Netiketi kohaselt on viisakas kui lisate originaalkirjale juurde märkuse selle kohta, et olete kirja muutnud.

Kui kirja saatjaks on listi tellija, keda modereeritakse, siis on teil võimalik saatjalt see piirang eemaldada. See on kasulik juhul, kui teie listis kasutatakse uute liikmete prooviaega ja te olete otsustanud, et see liige võib postitada ilma listihaldurit asjasse segamata.

Kui saatja ei ole listi liige, siis on teil võimalik tema aadress saatjate filtrisse lisada. Neid filtreid kirjeldatakse lähemalt saatjafiltrite privaatsuse lehel ja see võib olla üks järgnevatest: auto-accept (lubatakse läbi), auto-hold (peetakse läbivaatuseks kinni), auto-reject (keeldutakse) või auto-discard (visatakse minema). Seda seadistust ei ole võimalik kasutada, kui aadress on juba ühes neist saatjafiltritest.

Kui olete lõpetanud, klikkide nupul Salvesta kõik valikud lehe alguses või lõpus. See submitid kõik tegevused kõigile administratiivnõutele mille kohta te olete otsuse teinud.

Tagasi kokkuvõttesse.